Продаж по гуртовим цінам, оперативна доставка до об'єкту будівництва.
Газоблоки, стінові блоки
Детальніше
Замовляючи газоблоки у нас, ви будете впевнені в високій якості товару
Консультація
Види газоблоків
Галерея
Особливості газобетону
Сучасний газобетон (газоблок) є унікальним будівельним матеріалом, який використовується для зведення стін і служить в якості каркасної опори для облицювання будівлі. Газоблок є найбільш популярним видом будівельних матеріалів на сьогоднішній день, так як має пористу структуру, яка характеризується чудовими технічними характеристиками. Міцність і довговічність газобетону вважається однією і найкращих серед всіх будівельних матеріалів, які використовуються для сучасного будівництва.
Для виготовлення газобетону застосовуються декілька компонентів, які утворюють унікальний склад будівельного матеріалу. До таких складових газобетону належать:

- кварцовий пісок;

- якісний цемент;

- вапно;

- алюмінієва пудра;

- вода.

Дані компоненти змішуються в певному співвідношенні, проходячи процес обробки в автоклаві, який створює підвищений тиск при заданій температурі. Саме такий метод виробництва здатний гарантувати найвищі показники міцності і надійності газобетону.
Переваги газобетону
Оригінальний газоблок, ціна якого є найбільш доступною на сьогоднішній день в нашій компанії, відрізняється чудовими технічними показниками. Газобетон поєднує в собі якості натурального дерева і чистого природного каменю.

Екологічно чистий газобетон є абсолютно безпечним для здоров'я людей і не вимагає додаткового догляду в процесі експлуатації. Будинок, стіни якого побудовані з газобетону, має міцну платформу, здатну прослужити тривалий час. Такі переваги газобетону позначаються на його підвищеною популярністю серед всіх будівельних матеріалів.