Плитка | Компанія Клінкер-Трейд

Плитка клінкерна

продаж по гуртовим цінам, оперативна доставка до об'єкту будівництва
Ми пропонуємо клінкерну плитку декількох виробників

Feldhaus

Feldhaus
Клінкерна плитка Feldhaus. Більш економний варіант облицювального матеріалу, ніж цегла, але не поступається цеглі ні в красі, ні в міцності. Плитка виготовляється за тією ж технологією, і з того ж матеріалу, що і цегла, тому лише досвідчене око спеціаліста визначить, який фасад облицьований цеглою, а який плиткою. Крім того, її широко використовують при оформленні внутрішніх інтер’єрів – для облицювання стін, камінів, сходів, тощо.

King Klinker

King Klinker
Заснована компанія в 1972 році. Ця компанія відома тим, що поєднує в собі традиційний підхід до виробництва, використання інноваційних технологій, європейську якість і доступні ціни. Чи варто дивуватися, що цегла King Klinker є одним з найпопулярніших нині товарів не тільки на українському ринку будматеріалів, а й в країнах ближнього зарубіжжя – в Росії, Чехії, Болгарії та багатьох інших.

Vandersanden

Vandersanden
Цегельний завод «Вандерсанден» (Vandersanden) існує вже 75 років. Завдяки багаторічному досвіду наша компанія спеціалізується на виробництві цегли, візуально імітує стиль під старовину, вручну сформованої цегли. Цегельний завод «Вандерсанден» – це сімейний бізнес: ми відкрили 3 заводи в Бельгії і 1 в Голландії, і від самих витоків до сьогодні це власність однієї і тієї ж сім’ї. 

Оригінальна клінкерна плитка використовується для декорування фасаду будь-яких сучасних будівель та інших архітектурних форм. Клінкерна плитка використовувалася для укладання на фасадах ще в стародавні часи. Про це свідчать численні археологічні розкопки та наукові роботи. Унікальна технологія виробництва клінкерної плитки знайшла своє застосування і в наш час.

Особливості клінкерної плитки

 Сучасна клінкерна плитка виробляється на спеціальному високотехнологічному обладнанні, яке здатне обпалювати натуральну глину без домішок і додаткові компоненти суміші при температурі понад 900 градусів Цельсія. Така технологія дозволяє зробити склад клінкерної плитки максимально міцним, надійним і довговічним для використання в обробці. Клінкерна плитка часто використовується для облицювання підлог, оригінальних камінів, фасадів будівель і внутрішніх елементів декору.

До основних характерних особливостей клінкерної плитки відносяться:

- підвищена твердість матеріалу;

- стійкість до механічних впливів;

- стійкість до агресивних середовищ;

- висока міцність матеріалу;

- максимальна довговічність;

- доступна вартість.

Переваги клінкерної плитки

 Насичений глибокий колір клінкерної плитки не втрачає своїх властивостей протягом довгих років. Купити клінкерну плитку можна в нашій компанії за найбільш доступною ціною на сьогоднішній день, так як прямі поставки з заводу виробника дозволяють встановлювати мінімальну вартість на оригінальну продукцію. Оздоблення плиткою є одним з найбільш популярних методів сучасного декорування, який грунтується на давніх традиціях. Такий метод дозволяє зробити необхідний архітектурний акцент, який вигідно виглядає на загальному тлі.

Зробіть попереднє замовлення прямо зараз

Заповніть просту форму

Всього 3 поля
Якщо складно заповнювати форму - замовте зворотний дзвінок
і ми обов'язково вам передзвонимо!
Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам передзвоним!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ваш запит отримано. Ми звяжемся з вами якомога швидше.
У виробництві клінкеру використовується традиційна технологія витягування, завдяки якій клінкерна плитка відповідає особливій міцності – це властивість особливо цінується при виборі матеріалів для мощення доріг, ґанків і терас. Використання традиційних технологій в поєднанні з інноваційним підходом до виробництва призвели до того, що продукція є з більш високими показниками міцності і якості в порівнянні з іншими матеріалами цього типу.
Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, або замовляйте зворотний дзвінок і ми допоможемо вибрати потребну вам клінкерну плитку, розрахуємо необхідну кількість і організуємо оперативну доставку.
 
 
Найти наш офис и склад можно тут:

 

   З нами приємно і вигідно працювати!

Тел. 067 768 95 76    063 638 10 44
E-mail: klinker0677689576@gmail.com
Наша адреса: ,