Продаж бруківки по гуртовим цінам, оперативна доставка до об'єкту будівництва.
Клінкерна бруківка
Детальніше
Замовляючи клінкерну бруківку у нас, ви будете впевнені в високій якості товару
Консультація
Ціна: під замовлення
Ціна: під замовлення
Ціна: під замовлення
Ціна: під замовлення
Ціна: під замовлення
Ціна: під замовлення
Ціна: 900 грн/м.кв
Ціна: 900 грн/м.кв
Магма Топаз
Онікс
Рубін
Янтар
Види бруківки
Bautzen
Calau
Meissen
Meran
Milano О.
Wega
Магма Граніт
Магма Діабаз
Ціна: 900 грн/м.кв
Ціна: 1165 грн/м.кв
Ціна: 820 грн/м.кв
Ціна: 1455 грн/м.кв
Об'єкти з клінкерної бруківки
Особливості клінкерної бруківки
Для проведення різних робіт по проектуванню та створенню оригінального ландшафтного дизайну все частіше використовується клінкерна бруківка, яка володіє прекрасними технічними показниками і унікальним зовнішнім виглядом. Оригінальна клінкерна бруківка дозволяє максимально оперативно і естетично красиво оформити будь-який вид екстер'єру, витративши мінімальну кількість часу і матеріальних засобів. Простота укладання клінкерної бруківки дозволяє виконувати всі будівельні роботи в мінімальні терміни, гарантуючи максимальний результат довговічності матеріалу.
Унікальна клінкерна бруківка виготовляється з чистої натуральної глини, яка не містить різноманітних домішок і добавок, способом випалу при високій температурі. Такий метод виробництва є запорукою надійності, довговічності та архітектурної виразності матеріалу. Оригінальна клінкерна бруківка, ціна якої є найбільш доступною на сьогоднішній день в нашій компанії, при випалюванні знаходить максимальну міцність і особливий насичений колір, що поширюється по всій товщині однорідного матеріалу. Дана особливість дозволяє створювати різноманітні композиції при укладанні клінкерної бруківки.
профмонтаж, Проф монтаж - і
Переваги клінкерної бруківки
Високоякісна клінкерна бруківка, купити яку можна в нашій компанії на найбільш вигідних умовах, має ряд переваг. До них відносяться:

- висока міцність матеріалу;

- унікальний зовнішній вигляд;

- стійкість до зовнішніх негативних факторів;

- можливість створення оригінальних візерунків при укладанні;

- довговічність матеріалу;

- доступна вартість.

Використовуючи клінкерну бруківку для укладання, можливо на довгі роки створити бездоганний вигляд екстер'єру, який не вимагає додаткового догляду.
профмонтаж, Проф монтаж - і