Керамічна цегла та блоки по низькій ціні у Львові та області | Компанія Клінкер-Трейд

Керамічна цегла та блоки

продаж по гуртовим цінам, доставка до об'єкту будівництва

Види цегли
на даний час в наявності є 3 види цегли

Потовщена цегла

Потовщена цегла

Одинарна повнотіла

Одинарна повнотіла

Подвійний блок

Подвійний блок
Детальні технічні характеристики
rozmiry.JPG
Об'єкти з клінкерної цегли

На сьогоднішній день в якості облицювального матеріалу при будівництві будівель дуже широко застосовується керамічна цегла і блок, який володіє прекрасними характеристиками. За рахунок використання при виготовленні керамічної цегли інноваційних технологій, даний вид будівельних матеріалів користується високою популярністю серед сучасних забудовників, які прагнуть зводити найбільш якісні споруди в будь-якому кліматичному поясі. Привабливий зовнішній вигляд, висока міцність і доступна вартість вигідно виділяють керамічна цегла з загального числа сучасних будівельних матеріалів.

Особливості керамічної цегли та блоку

Технологія виробництва керамічної цегли, ціна якого є мінімальною в нашій компанії, полягає в випалюванні природної глини без домішок при температурному режимі понад 1000 градусів Цельсія. Такий метод виготовлення керамічної цегли та блоку дозволяє досягати найвищих показників міцності і надійності, які доповнюються екологічною чистотою матеріалу.

Оригінальна керамічна цегла, яка має порожнечі в блоці, володіє унікальними показниками теплової та звукової ізоляції, забезпечуючи найбільш оптимальну ступінь комфорту в приміщенні. Екологічно чиста глина після випалу прекрасно протистоїть перепадам температур і впливу атмосферних опадів.

Переваги керамічної цегли та блоку

 Завдяки своїй унікальній структурі і зовнішньому вигляду керамічна цегла і блок користується високим попитом серед більшості забудовників на сьогоднішній день. Купити керамічну цеглу за найбільш доступною ціною можна в нашій компанії, зв'язавшись з представниками організації по телефону. Якісна керамічна цегла і блок, придбаний в нашій компанії, є чудовою перспективною для проведення будівельних робіт.

Зробіть замовлення прямо зараз

Заповніть просту форму

Всього 3 поля
Якщо складно заповнювати форму - замовте зворотний дзвінок
і ми обов'язково вам передзвонимо!
Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам передзвоним!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ваш запит отримано. Ми звяжемся з вами якомога швидше.
Знайти наш офіс і склад можна тут:

 

   З нами приємно і вигідно працювати!

Тел. 067 768 95 76    063 638 10 44
E-mail: klinker0677689576@gmail.com
Наша адреса: ,