Газобетонні блоки у Львові та області, газоблоки з доставкою | Компанія Клінкер-Трейд

Газоблоки, стінові блоки

продаж по гуртовим цінам, оперативна доставка до об'єкту будівництва.
Замовляючи газоблоки у нас, ви будете впевнені в високій якості товару
Наша компанія співрацює з кращим українським заводом Aeroc, ми цінуємо свою репутацію, якість матеріалів перевіряється нами особисто.
Види газоблоків
на даний час в наявності є 10 видів розміру
aeroc-d300-300-200-600.jpg
ecoterm-d400.jpg
D400-100-200-600.jpg
eco-term-d400-400-200-600.jpg
d300-300-250-600.jpg
eco-term-d400-500-200-600.jpg
Характеристики газоблоків
Promo.png
Об'єкти з газоблоків

Сучасний газобетон (газоблок) є унікальним будівельним матеріалом, який використовується для зведення стін і служить в якості каркасної опори для облицювання будівлі. Газоблок є найбільш популярним видом будівельних матеріалів на сьогоднішній день, так як має пористу структуру, яка характеризується чудовими технічними характеристиками. Міцність і довговічність газобетону вважається однією і найкращих серед всіх будівельних матеріалів, які використовуються для сучасного будівництва.

Особливості газобетону

 Для виготовлення газобетону застосовуються декілька компонентів, які утворюють унікальний склад будівельного матеріалу. До таких складових газобетону належать:

- кварцовий пісок;

- якісний цемент;

- вапно;

- алюмінієва пудра;

- вода.

Дані компоненти змішуються в певному співвідношенні, проходячи процес обробки в автоклаві, який створює підвищений тиск при заданій температурі. Саме такий метод виробництва здатний гарантувати найвищі показники міцності і надійності газобетону.

Переваги газобетону

 Оригінальний газоблок, ціна якого є найбільш доступною на сьогоднішній день в нашій компанії, відрізняється чудовими технічними показниками. Газобетон поєднує в собі якості натурального дерева і чистого природного каменю.

Екологічно чистий газобетон є абсолютно безпечним для здоров'я людей і не вимагає додаткового догляду в процесі експлуатації. Будинок, стіни якого побудовані з газобетону, має міцну платформу, здатну прослужити тривалий час. Такі переваги газобетону позначаються на його підвищеною популярністю серед всіх будівельних матеріалів.

Зробіть попереднє замовлення прямо зараз

Заповніть просту форму

Всього 3 поля
Якщо складно заповнювати форму - замовте зворотний дзвінок
і ми обов'язково вам передзвонимо!
Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам передзвоним!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ваш запит отримано. Ми звяжемся з вами якомога швидше.
Останнім часом газобетонні блоки користуються великою популярністю, з їх допомогою легко зводити будівлі, вони надійні і мають тривалий срок служби. Ми пропонуємо газоблоки по хорошій ціні, гарантуємо якісну доставку. Ви можете купити газобетонні блоки у нас в будь-якій кількості, є багато варіантів по розмірам і конфігурації блоків. Дзвоніть по вказаним на сайті телефонам, або замовляйте зворотний дзвінок і ми допоможемо вибрати кращий варіант, розрахуємо необхідну кількість і організуємо оперативну доставку.
Знайти наш офіс і склад можна тут:

 

   З нами приємно і вигідно працювати!

Тел. 067 768 95 76    063 638 10 44
E-mail: klinker0677689576@gmail.com
Наша адреса: ,