Продаж по гуртовим цінам, доставка до об'єкту будівництва
Керамічна цегла та блоки
Детальніше
Замовляючи керамічну цеглу та блоки у нас, ви будете впевнені в високій якості товару
Консультація
Цегла М125
Цегла М100
Цегла 1,35НФ
Блок 2,12НФ
Види цегли
Porotherm 44 P+W
Блок 2,12НФ
Porotherm 25 P+W
ТеплоКерам 25 ЕКО
Porotherm 38 P+W
ТеплоКерам 38
Цегла пустотіла 1НФ
Цегла М150
Галерея
Особливості керамічної цегли та блоку
На сьогоднішній день в якості облицювального матеріалу при будівництві будівель дуже широко застосовується керамічна цегла і блок, які володіють прекрасними характеристиками. За рахунок використання при виготовленні керамічної цегли інноваційних технологій, даний вид будівельних матеріалів користується високою популярністю серед сучасних забудовників, які прагнуть зводити найбільш якісні споруди в будь-якому кліматичному поясі. Привабливий зовнішній вигляд, висока міцність і доступна вартість вигідно виділяють керамічна цегла з загального числа сучасних будівельних матеріалів.
Технологія виробництва керамічної цегли, ціна якого є мінімальною в нашій компанії, полягає в випалюванні природної глини без домішок при температурному режимі понад 1000 градусів Цельсія. Такий метод виготовлення керамічної цегли та блоку дозволяє досягати найвищих показників міцності і надійності, які доповнюються екологічною чистотою матеріалу.

Оригінальна керамічна цегла, яка має порожнечі в блоці, володіє унікальними показниками теплової та звукової ізоляції, забезпечуючи найбільш оптимальну ступінь комфорту в приміщенні. Екологічно чиста глина після випалу прекрасно протистоїть перепадам температур і впливу атмосферних опадів.
Переваги керамічної цегли та блоку
Завдяки своїй унікальній структурі і зовнішньому вигляду керамічна цегла і блок користується високим попитом серед більшості забудовників на сьогоднішній день.

Купити керамічну цеглу за найбільш доступною ціною можна в нашій компанії, зв'язавшись з представниками організації по телефону.

Якісна керамічна цегла і блок, придбаний в нашій компанії, є чудовою перспективною для проведення будівельних робіт.